Menü
https://leadergamer.com.tr/fps-oyunundaki-tek-bir-agac-kaldirildi/
Grand Theft Auto Online 22 Haziran 2017 14:48

Yeni Grand Theft Auto Online güncellemesi sızdırıldı

Rockstar Games, oyunculara Amerikan özgürlüğünü verecek bu güncelleme ile.


Grand Theft Auto Online, sürekli olarak güncellenmeye, yeni içeriklere kavuşmaya devam ediyor fakat bu içerikler, genellikle önceden sızdırılıyor. Bugün ise, GTA Online için hazırlanan yeni içerik güncellemesi sızdırıldı. Öncelikle küçük bir konudan bahsedelim; Grand Theft Auto V yayıncıları bildiğiniz üzere OpenIV isimli mod programını ve bu programın geliştirici ekibini tamamen piyasadan kaldırdı. Bunun sebebi her ne kadar net olarak açıklanmamış olsa da, yayıncı ekip, OpenIV sayesinde bu ek güncellemelerin içeriklerinin sızdırıldığını düşünüyordu. Fakat görülen o ki, bu düşünce pek de doğru değilmiş çünkü OpenIV kapandığı halde, oyuna gelecek ek içerikler, görseller ile sızdırılmaya devam ediliyor.

GTA Online

Sizlerin de yukarıdaki görselden görebileceği gibi, GTA Online yapıtına Amerikan bayrağı temalı tasarımlar eklenecek. Bu tasarımların eklenme sebebi ise, Amerika’nın yakın bir zamanda bağımsızlığını kutlayacak olması. En azından biz öyle biliyoruz. Bu ek içeriğin şimdilik ne zaman geleceği bilinmiyor ama Rockstar Games yakın bir zamanda açıklama yapacaktır. Çünkü bu bağımsızlık, Temmuz 2017 tarihinin ilk haftasında veya ikinci haftasında kutlanıyordu.

  • Stars & Stripes – $100,000
  • Eagle Claw – $135,000
  • Eagle Claw Flag – $175,000
  • Fighting Freedom – $200,000

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör