Yeni God of War oyunu, Zelda tarzında bir keşif yapısına sahip

Yeni God of War oyunu, Zelda tarzında bir keşif yapısına sahip

Bayağı eğlenceli olacak o zaman yeni God of War oyunu.

2018 senesinin başlarında piyasaya sürülecek olan yeni God of War oyunu, en son karşımıza E3 2017 sırasında çıktı. Oyun için yayımlanan bu videoda, keşif sisteminden ziyade, dövüş sistemini gördük. Bunu dedik çünkü oyun için yayımlanan videoda keşif ögelerine de yer veriliyordu. Her neyse, oyunun yönetmeni olan Cory Barlog, verdiği bir röportajda oyunundan bahsetti. Yönetmen, vermiş olduğu röportajda, özellikle oyununun keşif sisteminden bahsetti. Cory Barlog isminin dediğine göre oyun, Zelda oyunları tarzında bir keşif yapısına sahip olacak. Eğer tüm bu söylenenler doğruysa, yeni oyunda keşiflere doyamayacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni God of War oyunu, Zelda tarzında bir keşif yapısına sahip

Tabii ki yeni God of War oyunu, tamamen açık bir dünyaya sahip olmayacak. Bu durum, oyunu birçok Zelda oyunundan ayırıyor ama oyunun yönetmeni de, “Oyunumuz, klasik fantezi oyunlarından ilham alıyor. Duvarda bir kırık görünüyorsunuz ve o kırığa bomba fırlatıyorsunuz. Duvarın ardından, bambaşka bir bölüme geçiş yapıyorsunuz. O gizli alan, en başından beri gözünüzün önündeydi ama yeni keşfediyorsunuz.” şeklinde tarif ediyor durumu zaten.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.