Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-wwii-sledgehammer-games/

God of War III: Remastered

Yapımcı SCE Santa Monica Studio
Dağıtımcı Sony Computer Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 15 Temmuz 2015
God Of War 20 Nisan 2017 15:15

Yeni God of War oyununun geliştirilme süreci gayet iyi gidiyor

Oyunun yönetmeninden aldık haberleri. Hiçbir sorun yok. Kratos da, oğlu da gayet iyi.


E3 2016 sırasında, yani neredeyse 1 yıl önce PlayStation 4 platformuna özel olarak duyurulan yeni God of War oyunu, duyurulduğu günden beri çok az medya ile karşımıza çıktı. Mesela, video olarak sadece oyunun duyuru videosundaki demo görüntüleri var elimizde. Görsel olarak da çok değişik bir şey yok. Hatta, özellikle 2017’ye girdiğimizden beri oyun hakkında neredeyse hiçbir şey görmedik. Fakat geçtiğimiz günlerde oyunun yönetmeni küçük bir açıklama yaptı ve oyununun geliştirilme süreci gayet iyi gittiğini belirtti. Çünkü oyuncular biraz endişelenmeye başlamıştı.

Cory Barlog, resmi Twitter hesabından bu konu hakkında, “Eğer söyleyecek bir şeyim olsaydı, mutlaka söylerdim. Her şey iyi ve oyun her geçen gün daha güzel görünüyor.” dedi. Ardından başka bir oyun sever, başka bir soru sordu. Bu soru, “God of War oyununda bir sorun mu var? Sürekli olarak ekibe yeni çalışan alınıyor, neden? 4 senede oyun bitmedi mi? Bu çok çılgınca.” idi. Bu oyun sever, cevap olarak ise, “Hiçbir sorun yok. Oyunlar çok büyük ve karışık. Birlikte, düzenli bir şekilde üzerinde çalışmak gerekiyor.” okudu.

Yeni God of War oyunu hakkında ne zaman yeni şeyler göreceğiz bilmiyoruz fakat geliştirici ekip, PlayStation Experience 2016 etkinliğini pas geçmişti geçen sene. Şimdi ise önümüzde E3 2017, Gamescom 2017 ve PlayStation Experience 2017 var. Sony, büyük bir ihtimalle Gamescom 2017 etkinliğine büyük bir şekilde katılmayacaktır, her sene olduğu için. Tam da bu yüzden, eğer E3 2017 sırasında oyun hakkında yeni bir şey görmezsek, PlayStation Experience 2017 için garanti verebiliriz. Fakat o etkinliğe de daha çok var. PlayStation Experience 2017, Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecektir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yeni God of War oyununun geliştirilme süreci gayet iyi gidiyor

Kaan GEZER Editör