Yeni God of War oyununun çıkış tarihi 2018 olabilir

Yeni God of War oyununun çıkış tarihi 2018 olabilir

Daha önce aynı kaynak, 2017 diyordu çıkış tarihi için. Şimdi ise bilgiler değişti ve 2018 deniliyor.

Sizlere çok eskiden bir haber sunmuştuk. Bu haberimiz, yine yeni God of War oyununun çıkış tarihi hakkındaydı. Bu haberimizde, size oyunun çıkış tarihinin 2017 olacağını söylemiştik çünkü bu oyunda Kratos’a ses verecek olan ses sanatçısı, Twitter profilinde oyunun çıkış tarihini 2017 olarak gösteriyordu. İşte bu aynı isim, Kratos karakterinin ses sanatçısı, Twitter profilini düzenledi ve oyunun tarihini 2018 olarak değiştirdi. Bu da, büyük bir ihtimalle oyunun önümüzdeki sene çıkacağını işaret ediyor. Bizlerin tahmini, 2018’in ilk çeyreği olacaktır. Çünkü, büyük bir ihtimalle orijinal olarak 2017 senesinde çıkacaktı oyun fakat bir sorundan ötürü ertelenme gerçekleştirildi. Bu ertelenmenin, çok çok uzun bir süre olduğunu düşünmüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni God of War oyununun çıkış tarihi 2018 olabilir

Haberimizin başında bahsettiğimiz diğer haberimizde, tam olarak, “E3 2016 etkinliğinin Sony konferansı, yeni bir God of War duyurusu ile, epik bir şekilde açılmıştı. O gün ardından, duyurulan oyun hakkında çok az şey gördük ama çok şey duyduk. Yeni bilgiler, oyun detayları ve çıkış tarihleri söylentileri gibi farklı haberler karşımıza çıktı. Bugün ise yine o çıkış tarihi söylentilerinden bir tanesi ile karşı karşıyayız. Aslında bu habere söylenti demek ne kadar doğru olur, bilemiyoruz. Çünkü birazdan bahsedeceğimiz çıkış tarihi, oyunun geliştirici ekibinden biri tarafından verildi. Bu geliştirici kim mi? Kratos’a ses veren sanatçı, Christopher Judge.” demiştik.

Haberimiz, “Sizlerin de yukarıdaki görselden görebileceği gibi, bu ses sanatçısının Twitter profilinde yaptığı bazı işler görünmekte. Bu işlerden bir tanesi de söylediğimiz gibi God of War’da ses sanatçılığı. Fakat ilginç olan şey, Christopher Judge’ın bir de tarih vermiş olması. Bu tarih ise 2017 olarak görülmekte. Genelde bu şekilde verilen tarihler, oyunun çıkış tarihini işaret eder fakat bu kadar önemli bir oyunun ve sızdırma bilgileri kaldıramayacak bir oyunun, çıkış tarihi gibi önemli bir bilgi, resmi olarak açıklanmadan sanatçılar ile paylaşılır mı, bilemiyoruz. Christopher Judge sadece bir tahmin yürütmüş de olabilir. Gerçekten biliyor da olabilir. Eğer çıkış tarihi 2017 ise bu oyunun, büyük bir ihtimalle bu senenin son çeyreği olacaktır. Bu yüzden E3 2017 sırasında bir duyuru tarihi alabilmemiz oldukça mümkün. Tabii tüm bu şeyler doğruysa.” şeklinde devam etmişti ve sonlanmıştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.