Yeni God of War, 2017 içerisinde çıkabilir

Yeni God of War, 2017 içerisinde çıkabilir

Sürekli olarak çıkış tarihi söylentileri yine gelmeye başladı.

E3 2016 sırasında duyurulmuş olan God of War, ne yazık ki herhangi bir çıkış tarihine sahip değil. Fakat bu güne kadar karşımıza çıkan çıkış tarihi söylentileri, oyunun sürekli olarak 2017 veya 2018 içerisinde çıkacağını işaret ediyor. Bugün sizlere sunacağımız yeni söylenti de aynı şekilde, oyunun 2017 içerisinde çıkacağını gösteriyor. Hatta tam tarih verecek olursak, yapılan listelemeye göre yeni God of War oyunu, 12 Eylül 2017 tarihinde piyasada olacak. Bu listelemeyi yapan perakendeci ise, Portekiz temelli, kendi çapında popüler olan bir perakendeci. İsmi ise Gaming Replay. Eğer dilerseniz, kendiniz de bakabilirsiniz bu listelemeye. Haberi yazdığımız şu sıralarda, listeleme henüz silinmemiş.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni God of War, 2017 içerisinde çıkabilir

Şimdilik oyunun ne zaman çıkacağı, resmi olarak bilinmiyor. Fakat daha önce oyunun ses aktörü, ki bu aktör Kratos karakterinin seslendirmesini yapıyor, oyun 2017 senesinde çıkacak demişti. Ses sanatçısı, bu bilgiyi Twitter profilindeki açıklama kısmından vermişti. Ardından bu aktör, profil kısmını güncellemişti ve oyunun çıkış tarihini 2018 yapmıştı. Bizler de, oyunun ertelenmiş olacağını düşünmüştük. Sanıyoruz ki, oyunun çıkış tarihini E3 2017 etkinliği sırasında alacağız, tabii eğer düşünülen tarih 2017 ise. Eğer oyunun çıkış tarihi gerçekten 2018 ise, Sony bu kadar erkenden duyurmak istemeyebilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.