Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 24.12.2016

Yeni God of War ile PlayStation 4'lerinizde sabahlamaya hazır olun.

Henüz tam bir isme veya resmi çıkış tarihine kavuşmayan yeni God of War oyunu için bilgiler gelmeye devam ediyor. Yayımlanan birkaç oynanış videosunun ardından oyuncuların iple çektiği yeni God of War'ın uzunluğu hakkında bir ipucumuz oldu.

Twitter üzerinde oyunun geliştiricilerinden Cory Barlog, yeni God of War'ı baştan sona ilk kez oynayıp bitirdiklerini belirten bir gönderi paylaşmıştı. Akabinde oyunculardan gelen "Oyunun hikayesi 10-12 saat mi?" sorusuna "Hayır" cevabı veren Barlog, böylelikle yeni God of War'ın hikayesinin süresi hakkında da bir ipucu vermiş oldu. Geliştiricinin oyunculara yansıtacağı imaj ve eski God of War oyunları göz önüne alındığında 10 saatten daha kısa olamayacağı düşünülen oyun için 12 saatten fazla uzunlukta bir hikayeye sahip olabileceği kanısına varıldı. Hikayenin 20 saati geçmesi ise beklenmiyor.

Yeni God of War, PlayStation 4'e özel olarak yayımlanacak.  Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.