Menü
https://leadergamer.com.tr/ps-store-yaz-indirimlerine-yeni-oyunlar/
FIFA 18 , Ultimate Team 2 Ağustos 2017 9:53

Yeni FIFA 18 Ultimate Team ikonları tanıtıldı

Ronaldinho, Carles Puyol, Roberto Carlos gibi futbolcular, FIFA 18 Ultimate Team ile oyuncuları bekliyor.


29 Eylül 2017 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch ve mobil platformlar için çıkışını gerçekleştirecek olan FIFA 18, birçok futbol takipçisinin sevdiği, klasik bir modu da içerisinde bulunduracak: FIFA 18 Ultimate Team. Bu mod içerisinde, bazı ikon oyuncular da bulunacak. Bu ikon futbolcuların birkaçı zaten daha önceden açıklanmıştı. Açıklanan isimler Ronaldo, Pele, Diego Maradona, Thierry Henry ve Lev Yashin idi. Bugün ise PlayStation Blog üzerinden ikon takımının yeni oyuncuları, yeni görseller ile duyuruldu.

Yeni FIFA 18 Ultimate Team ikonları tanıtıldı

Tanıtılan yeni FIFA 18 Ultimate Team ikonları ise Peter Schmeichel, Carles Puyol, Roberto Carlos, Ruud Gullit, Jay-Jay Okocha, Patrick Vieira, Deco, Alessandro Del Piero ve Michael Owen oldu. Tabii ki birçok oyuncu, bu futbolcular ile yetinmeyecektir. Zaten yukarıdaki görsel de boşuna yok değil mi? Duyurulan en son FIFA 18 Ultimate Team ikonuysa Ronaldinho oldu. Fakat oyun hakkında verilen bilgiler de bu kadarı ile sınırlı kalmadı. Yapılan açıklamalara göre artık FIFA 18 Ultimate Team içerisinde ikon kartlarının birçok farklı tipi bulunacak. Mesela, oyunda 3 farklı Ronaldinho kartı olacak. Bu Ronaldinho kartlarının bir tanesi, 2000 senesinden, diğer 2002 senesinden ve sonuncusu da 2010 senesinden olacak. Her kart, farklı özellikler ve güçler içerecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör