Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 29.05.2018

Bethesda, geçtiğimiz günlerde bir süre boyunca Instagram üzerinden paylaşımlar yaparak RAGE 2 duyurusunu gerçekleştirmişti. Dev stüdyonunu Instagram hesabından yapılan başka bir paylaşım, E3 2018’in oyunlarla dolu geçeceğine işaret ediyor olabilir. “Please Stand By” sloganı ile yapılan paylaşımın ne anlama geldiğini serinin hayranları şimdiden fark etmiştir bile diye düşünüyoruz. Bethesda, yeni bir Fallout oyunu tanıtmaya hazırlanıyor olabilir.

Fallout E3 2018

E3 2018’in yaklaştığı bu günlerde, pek çok oyunun sinyallerinin verildiğine ve yeni paylaşımlar yapıldığına tanık oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde, Bethesda Instagram hesabından ilk anda anlam verilemeyen paylaşımlar yapmaya başlamış ve oyuncuları kuşkuya sürüklemişti. Daha sonra ise bu paylaşımların aslında RAGE 2 duyurusunun bir tanıtımı olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdi ise, karşımızda gayet açık bir Instagram paylaşımı bulunuyor.

Nedir bu Bethesda tarafından yapılan Fallout paylaşımı?

Bethesda tarafından yapılan paylaşım, eski bir televizyon görüntüsündeki “Please Stand By” yazısından ibaret. Böyle söylediğimizde çok bir şey ifade etmiyor gibi gözükse de, “Please Stand By” ifadesine dikkat etmenizi istiyoruz. Serinin hayranlarının şimdiden anlamış olacağı üzere, bu yeni bir Fallout oyununun işareti. E3 2018 yaklaşıyorken Bethesda’nın bu duyurulara devam etmesi, etkinliğin bir hayli heyecanlı geçeceğini gösteriyor.

#PleaseStandBy

Une publication partagée par Bethesda Softworks (@bethesda) le

Serinin yeni oyununun ne olacağına dair tahminler Reddit gibi platformlarda ortaya atılmaya başlandı bile. Oyuncuların bir kısmı yeni bir senaryo ile “Fallout” adı altında bir oyun göreceğimizi iddia ederken, diğer bir kısım ise “New Vegas 2″nin karşımıza çıkacağını iddia ediyor. Sizler de oyunun ne olabileceğine dair görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Dilerseniz hemen yukarıdan Bethesda tarafından yapılan paylaşımı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.