Yeni Fallout 4 videosuyla, Nuka-World ek paketini geziyoruz

Yeni Fallout 4 videosuyla, Nuka-World ek paketini geziyoruz

Geliştiricilere kulak verin.

Bethesda, geliştirici ekibin yorumlarını; oyunculara sunmakta her zaman başarılı olmuştur. Fallout 4’e gelecek her yeni içerikte, o içerik üzerinde çalışan insanların düşüncelerini dinleme imkanı buluyoruz. Yayımlanan bir videoda, Nuka-World’ü daha yakından tanıyor ve geliştirici ekibin açıklamalarına kulak veriyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ek paketin tam olarak ne içerdiğini anlamayan oyuncuların, mutlaka izlemesi gereken bu video; Nuka-World’ün neler getireceğine değiniyor. İçerik bazında, Far Harbor’dan bile daha büyük olan bu ek paket, Fallout 4’ün ömrünü uzatacak. Kendiyle adı taşıyan bir parkta geçen Nuka-World; bizlere, kötü adamların tarafında geçme ve onların amaçlarına hizmet etme şansını da tanıyor. Hem de çok fazla seçenekle.

Geliştirici günlüğü şeklindeki videoda, akıncı yani raider olmanın; Fallout 4’teki diğer rollerden ne kadar farklı olduğu anlatılıyor. Başta sadece Nuka-Town’ı elinde tutan bu gruba; hikayede ilerleyerek, diğer yerleri elde etmesinde yardım ediyorsunuz. Diğer yerler derken, parkın geri kalanını kastediyoruz; bilim kurgu temalı Nuka-Galaxy kısmı gibi. Ayrıca, üç yeni raider sınıfıyla da bu video sayesinde tanışıyoruz. Yeni tanıtım videosunu, hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.