Yeni Fallout 4 videosuyla, Nuka-World ek paketini geziyoruz

Yeni Fallout 4 videosuyla, Nuka-World ek paketini geziyoruz

Geliştiricilere kulak verin.

Bethesda, geliştirici ekibin yorumlarını; oyunculara sunmakta her zaman başarılı olmuştur. Fallout 4’e gelecek her yeni içerikte, o içerik üzerinde çalışan insanların düşüncelerini dinleme imkanı buluyoruz. Yayımlanan bir videoda, Nuka-World’ü daha yakından tanıyor ve geliştirici ekibin açıklamalarına kulak veriyoruz.

Ek paketin tam olarak ne içerdiğini anlamayan oyuncuların, mutlaka izlemesi gereken bu video; Nuka-World’ün neler getireceğine değiniyor. İçerik bazında, Far Harbor’dan bile daha büyük olan bu ek paket, Fallout 4’ün ömrünü uzatacak. Kendiyle adı taşıyan bir parkta geçen Nuka-World; bizlere, kötü adamların tarafında geçme ve onların amaçlarına hizmet etme şansını da tanıyor. Hem de çok fazla seçenekle.

Geliştirici günlüğü şeklindeki videoda, akıncı yani raider olmanın; Fallout 4’teki diğer rollerden ne kadar farklı olduğu anlatılıyor. Başta sadece Nuka-Town’ı elinde tutan bu gruba; hikayede ilerleyerek, diğer yerleri elde etmesinde yardım ediyorsunuz. Diğer yerler derken, parkın geri kalanını kastediyoruz; bilim kurgu temalı Nuka-Galaxy kısmı gibi. Ayrıca, üç yeni raider sınıfıyla da bu video sayesinde tanışıyoruz. Yeni tanıtım videosunu, hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir