Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Yeni Death Stranding videosu da PlayStation 4 Pro üzerinden geldi

Yeni Death Stranding videosu da PlayStation 4 Pro üzerinden geldi

Pek de şaşırmadık.

The Game Awards 2017 ve PlayStation Experience 2017 sırasında Death Stranding için 8 dakikalık yeni bir video yayımlandı ve bu video ile oyuncuların kafası daha fazla karıştı. Çünkü artık oyunda neler döndüğü hakkında en ufak bir fikrimiz bile yok. Buna karşılık olarak, videonun oldukça başarılı bir şekilde yönetildiğini ve hoş grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Bu projenin ardındaki isim olan Hideo Kojima da PlayStation Experience 2017 sırasında yaptığı yeni bir açıklamada, izlenen bu videonun gerçek zamanlı olarak PlayStation 4 Pro üzerinden oynatıldığını ve videoda görünen bazı sahnelerin oynanabilir olduğunu açıkladı.

Death Stranding için uzunca bir video yayımlandı

Öncelikle, yayımlanan videonun PlayStation 4 Pro üzerinden geliyor olması, bu görüntülerin oynanış anları olduğunu göstermiyor. Fakat yine de oyunun motorunun ve konsolun gücünü çok rahatlıkla görebiliyoruz. Özellikle, Hideo Kojima ve ekibinin YouTube kanalında bu oyunun oynanış videoları 4K çözünürlük ile yayımlanıyor, yani konsolun da 4K oynatabildiğini rahatlıkla görebiliyoruz. Tabii bu 4K çözünürlük doğal mı, yoksa Checkerboard mı, bilemiyoruz. Oynanabilir sahne hakkında ise Hideo Kojima, Norman Reedus karakterinin suyun içerisinde yüzdüğü kısımdan biraz sonrasının oynanabilir olduğunu belirtti.

Tüm bunlar ardından Hideo Kojima bazı standart açıklamalarda bulundu, hani şu daha önce onlarca kez sizlere ilettiğimiz açıklamalar. Sony ekibinin kendisine tanıdığı özgürlükten, diğer şirketlerden gelen tekliflerden bahseden Hideo Kojima, Death Stranding ve devamı için neden Sony cephesini seçtiğinden bahsetti. Sebebi zaten verilen özgürlük ve sunulan imkanlar. Bu yüzden bu konunun içerisine de çok detaylı olarak girmeyeceğiz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın