Menü
https://leadergamer.com.tr/twitch-discord-masaustu-uygulamasi/

Dead Rising Triple Pack

Yapımcı Capcom
Dağıtımcı Capcom
Tür
Çıkış Tarihi 13 Eylül 2016
dead rising 11 Ağustos 2017 18:11

Yeni Dead Rising oyunu hakkında bilgiler sızdırıldı

Dead Rising serisi iyi gitmiyor diye biliyorduk ama yeni bir oyun için planlar yapılmış bile.


İlk olarak 2006 senesinde, son olarak da 2016 senesinde karşımıza çıkan Dead Rising serisi, muhtemelen 2017 veya 2018 senesi içerisinde tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir. Çünkü 4chan üzerinden, Dead Rising 5 hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. Tabii sızdırılan bu bilgilerin ne kadar doğru olduğu tartışılır. Bu tip haberlerde 4chan, pek de güvenilir bir kaynak değil bizce. Yine de sızdırılan bu bilgileri, sizlerle hemen aşağıda paylaşacağız. İşte sızdırılan Dead Rising 5 bilgileri!

Yeni Dead Rising oyunu hakkında bilgiler sızdırıldı

  • Oyun üzerinde Capcom Vancouver değil, başka bir stüdyo çalışıyor. Capcom Vancouver başka oyunlar yapmak istiyor.
  • Şu an geliştirilmekte olan bu oyunun geliştirilme süreci 2015 senesinde başladı.
  • Oyun için şu an sadece, “Dead Rising” adı düşünülüyor. Geliştirici ekip, “Reboot” yapmak istemiyor ama artık seri başka bir yola sapacak.
  • Oyundaki haritada üç bölge olacak: The Mall, The Town ve The College
  • Geliştirilen bu oyun, serinin ilk oyunundan 25 sene sonra geçiyor. Oyundaki karakterimizin adı Jack ve bu karakter, oldukça meraklı gazeteci. Zombi salgınını görünce, bunun hayatının fırsatı olduğunu görüyor ve macera başlıyor.
  • Oyunda zaman limiti bulunacak ve orijinal Dead Rising oyunundan daha zor olacak bu limit. Limite uyabilmek için birçok görev arasında seçim yapmanız gerekecek, her şeyi tek seferde başaramayacaksınız.
  • Psycho karakterler geri dönecek.
  • Eski oyunlardan hiçbir karakter olmayacak ama bol bol Frank West adını duyacağız.
  • Oyun içinde fotoğraf çekebileceğiz ve diğer karaktere soru sorup, sorguya çekebileceğiz.
  • Hayatta kalanları eskort ile kurtarma sistemi geri dönecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör