Yeni çıkan PlayerUnknown’s Battlegrounds hilesi, çember hasarını engelliyor

Yeni çıkan PlayerUnknown’s Battlegrounds hilesi, çember hasarını engelliyor

Birilerinin bu hilelere, "Dur!" demesi gerekli artık.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuları, oldum olası hep hilecilerle problem yaşadı. Nereden geldiğini anlayamadıkları kurşuna kurban giden oyuncuların yardımına ise, geliştirici ekip tarafından gelen binlerce cezalandırmalar koştu. Fakat, ne yazık ki, her ne kadar geliştirici ekip tarafından birçok hileci cezalandırılmış olsa da, hala hilecilerin sonunu getirebilmiş değil. Zaten, ortaya çıkan yeni PUBG hilesi de, hilecilerin hiçbir şartta durmayacağını gösteriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

 PUBG Yeni çıkan PlayerUnknown's Battlegrounds hilesi, çember hasarını engelliyor

PUBG hilesi sayesinde, durduğunuz yerden maçı kazanabiliyorsunuz.

Yeni bulunan hile yöntemi ile, oyuncular çember hasarı almıyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds’un nasıl bir oyun olduğunu bilmeyen yoktur muhtemelen. Yani, bahsini etmekte olduğumuz çemberin ne olduğunu biliyorsunuzdur. Fakat, bilmeyen takipçilerimiz varsa, bu çemberin zamanla daraldığını ve çemberin dışında kalanların hasar aldıklarını belirtebiliriz. İnsanları giderek daha yakın mesafeli çatışmalara iten bu çemberden herhangi bir hasar almamak ise, ciddi anlamda müthiş bir artı olarak gösterilebilir.

Ortaya çıkan bu hile sayesinde, oyuncular ciddi anlamda hiçbir şey yapmadan oyunu kazanabiliyor. Çemberden hasar almayan oyuncu dışarıda beklerken, çemberden hasar alan oyuncular, çember daraldıkça sıkışıyor. En sonunda ise, çember üzerilerine kapanıyor ve ölüyorlar. Bu da, çemberden hasar almayan PUBG oyuncusu için bedava bir zafer anlamına geliyor. Tabii, artık bu hile dikkat çekmeye ve haberlere konuk olmaya başladığına göre, geliştirici ekip çok zaman kaybetmeden hileye bir çözüm getirecektir. Yani, en azından umutlarımız bu yönde.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.