Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 05.01.2017

Sledgehammer Games, yayımlamış olduğu yeni yıl kutlamalarında bazı ipuçları veriyor!

Call of Duty: Infinite Warfare'ın topladığı tepkiler ve Call of Duty serisinin son birkaç yıldır sahip olduğu pek iç açıcı olmayan gelişimi, Activision'ı sonunda düğmeye bastırdı gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberimizde, 2017 yılında yeni bir Call of Duty oyununun daha geleceğini ve bu oyunun yeniden modern savaşları konu alabileceğini söylemiştik. Sanıyoruz ki bu iddialar oldukça güçlenmiş durumda.

Sledgehammer Games'in Twitter hesabında paylaştığı video, aslında bir yeni yıl kutlaması. Videoda eski tarzda bir çarkın çalıştığını ve bu çarkın 2017'ye doğru geri sayım yaptığını görüyoruz. Bununla birlikte geliştirici ekipte yer alan Michael Condrey'in resmi Twitter hesabından paylaştığı yeni yıl kutlaması, içinde Colt M1911 model tabanca olan bir kış resmi. Silahın temasının ise eski çağdan insanları konu alması ve üzerinde bariz gözüken "Call of Duty" yazısı, yeni oyunun tekrar modern savaşları konu alabileceği iddiasını güçlendiriyor. Hatta Sledgehammer bir sürpriz yapabilir ve doğrudan Birinci veya İkinci Dünya Savaşı temalarına bile kayabilirler!

Call-of-Duty-2017-Teaser

Ayrıca, sizler için incelediğimiz PlayStation 4 Pro ve PlayStation VR incelemelerine ilgili bağlantılardan, 2017 yılında çıkacak oyunları ise bu haberimizden ulaşabilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook, Twitter ve Youtube üzerinde takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.