Yeni Blizzard Entertainment oyunu yine ortaya çıktı

Yeni Blizzard Entertainment oyunu yine ortaya çıktı

Blizzard Entertainment ne geliştiriyor olabilir?

Blizzard Entertainment çatısı altında şu an aktif olarak birkaç oyun geliştiriliyor. 2016 senesinden beri ara sıra bu oyunlar hakkında da yeni bilgilere sahip olabiliyoruz. İşte bugün de, o günlerden bir tanesi. Çünkü bugün Blizzard Entertainment yayımladığı iş ilanlarından bir tanesini güncelledi ve güncellenen yeni iş ilanında ekibin geliştirdiği yeni bir video oyunu göründü. İş ilanına göre Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen bu oyun Unity oyun motoru ile geliştiriliyor. Ayrıca oyunun çıkacağı platformlar ise iOS/Android olacak. Yani karşımızda bir mobil oyun var. Oyunun türü ise MMO RTS. Yani devasa bir çevrim içi dünyada gerçek zamanlı strateji oyunu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Blizzard Entertainment

Geliştirilen bu mobil oyunu ile yine Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Warcraft temalı oyun muhtemelen aynı olabilir. Fakat elimizde kesinlikle diyebileceğimiz bir kanıt yok. Sadece, bahsettiğimiz bu Warcraft oyunu da bir mobil oyundu. Şimdi bahsettiğimiz MMO RTS oyunu da bir mobil oyun. Son olarak, eğer mobil platformda daha önce hiçbir MMO RTS oyunu görmediyseniz, Art of Conquest oyununa bakabilirsiniz. MMO RTS türünü mobil platformda en iyi yansıtan oyunlardan bir tanesi şu an Art of Conquest.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.