Yeni bir X-Men dizisi geliyor!

Yeni bir X-Men dizisi geliyor!

Fox ve Marvel Entertainment yeni bir X-Men dizisi için kolları sıvadı!

Çocukluğumuzda zevkle izlediğimiz X-Men çizgi dizisini kim unutabilir? Ya Cyclops’un optik lazer ışınları ve karizmasını? Ya da genç bir askerken mutasyona uğrayıp hayvani güdüler gösteren Wolverine’i? Şüphesiz ki X-Men bir nesle damgasını vuran ve hala farklı farklı kurgulanıp sinemaya çıkan bir Marvel klasiği.  

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

X2

Geçen yıl Marvel ve Fox şirketleri anlaşmış ve X-Men’in televizyona uyarlanmasının önünde bir engel kalmamıştı.Bu antlaşmadan sonra ortaklar 2 yeni dizi için kollarını sıvadılar. Diziler Legion ve Hellfire adında oldu. Legion ilk sezonu devirirken Hellfire çeşitli olumsuzluklarla karşılaştı ve gösterimi durduruldu. Ancak Hellfire iptal edilirken başka bir dizi ortaya çıktı. Aradan 1 yıl geçtikten sonra Fox Entertainment Başkanı David Madden hayranları oldukça sevindirecek bir açıklama yaptı. David Madden yaptığı bu açıklamada, “Marvel’ın çizgi romanını dizi haline getirmek önceliğimizdir. Elimizde alanında uzman ve hikayeye hakim bir ekip var” şeklinde konuştu. Bu demeçler hayranları sabırsızlandırmak için yetti de arttı bile!

X-Men_Apocalypse_filmdoktoru1

Senaryosunu Matt Nix’in yazacağı yeni dizide çocuklarının talihsiz bir biçimde mutant olduğunu öğrenen bir ailenin hükumetle olan savaşı anlatılacak. Senaryo hakkında fazla bir bilgi verilmese de sanki bu hikayede Magneto karakteri anlatılacakmış gibi gözüküyor. Dizi için herhangi bir tarih ise verilmedi. Dizinin yapımcılığını ise X-Men filmlerinin yönetmeni Bryan Singer, Fox’un Marvel uyarlamalarının başındaki isim olan Simon Kinberg, Daredevil ve Jessica Jones’un da yapımcısı olan Jeph Loeb ve X-Men filmlerinin yapımcılarından Lauren Shuler Donner yer alıyor. Ne diyelim? İçinizdeki X hiç sönmesin!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.