Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 26.09.2021

Büyük birkaç tane yarış oyunu serisi var. Bunlar NFS, Forza, Gran Turismo. Bunlarında yanında başka bir oyun daha var. Serinin ismi ise The Crew. İlk oyun beklenen başarıyı pek elde edememişti. Fazla ciddi olması, sıkıcı içerikler ve mekaniksel olarak tatmin edememesi sebeplerden birkaçıydı. Tabii seven vardı ama beklenen başarıyı gösterememişti. Ancak 2. oyun ile temanın tamamen değişmesi ve daha casual bir oyun olması ile Crew 2 hiçte fena olmadı. Hatta oyunda belli bir hikaye neredeyse yoktu bile. Hava, kara ve su olarak 3 farklı oynanış temeli ile belli farklıklar ortaya koymuş ve oyuncular tarafından beğenilmişti. Gelgelelim haberimizin konusu ise yepyeni bir oyun.

Yeni The Crew sızıntıların kaynağı ise bir Reddit kullanıcısı.

Ubisoft’un açık dünya yarış serisi The Crew’e yeni bir girişin detayları bir kullanıcı tarafından sızdı. Reddit kullanıcısı RacingGameGuru0300, The Crew 2 için veri madenciliği güncellemeleri yaparken belli görüntülerin ortaya çıkardığını iddia etti. Ekran görüntülerinin bir süredir oyun dosyalarında bulunduğu bildiriliyor. Ek olarak Orlando’nun bir noktada yarış devamı için DLC olarak planlandığı da söyleniyor.

Oyunun Hawaii’de geçeceği söyleniyor. Ve veri madenciliği yapılmış dosyalardan biri “100 oyuncuya kadar nefes kesen bir mürettebata karşı yarış” olduğunu belirtiyor. Ek olarak “araçların 3 farklı bölüm boyunca geçiş yapmasına” atıfta bulunuyor. Bunun yanında Twitter’da bilinen Tom Henderson konuyla ilgili açıklamalarda da bulundu.

Henderson, “Sızdırmalar tam olarak 2. oyunun DLC’si değil. Şu anda sadece The Crew Orlando olarak adlandırılıyor. Yeni bir sürüş motoruna sahip tamamen bambaşka bir oyun. Şu anda Alfa öncesi ve belli bir çıkış tarihi yok.” dedi.

İlk oyun 2014 yılında çıkmıştı. Serinin devam oyunu ise 2018 yılında bizimle buluşmuştu. Ubisoft, The Crew 2’nin dördüncü içerik yılı için planlarını Haziran ayında açıkladı. Serinin lansmanından bu yana 30 milyondan fazla oyuncu çektiğini iddia etti. Bakalım devam oyunu ne tarzda ve ne zaman çıkacak ?

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.