Yeni bir Splinter Cell oyunu geliştiriliyor

Yeni bir Splinter Cell oyunu geliştiriliyor

Ubisoft doğru yolu bulmak üzere.

En son karşımıza çıkan Splinter Cell oyunu, Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist idi ve bu oyun 2012 senesinde piyasaya çıkmıştı. O günden beri, tek bir Splinter Cell oyunu bile görememiştik. Fakat ortaya yeni çıkan bilgilere göre Ubisoft, bu seriyi tekrar canlandırıyor olabilir. Peki, bunu nereden biliyoruz? Çünkü Ubisoft, yeni bir isim hakkı kaydetti bu markaya ait. Kaydedilen bu isim hakkı ise direkt olarak, “Splinter Cell” idi. İşte bu noktada kafanızın karışmaması gerekiyor. Kaydedilen bu isim hakkı, yeni bir kayıt. Yani, halihazırda kayıtlı bulunan isim hakkı yenilenmedi, onun yerine yeni bir isim hakkı kaydedildi. Bu da, yeni oyunun direkt olarak, “Splinter Cell” olarak anılacağını bizlere gösteriyor olabilir.

Yeni bir Splinter Cell oyunu geliştiriliyor

Bahsettiğimiz bu isim hakkı, 29 Mayıs 2017 tarihinde kaydedildi. Yani günümüzden hiçte uzak değil. Daha da önemlisi, E3 2017 tarihine oldukça yakın. Yani Ubisoft tarafından, bu E3 2017 etkinliğinde yeni bir duyuru alabiliriz. Tüm bunların haricinde, kaydedilen bu isim hakkı, video oyunları ve elektronik spor kategorileri altında kaydedildi. Yani, eğer gerçekten böyle bir oyun geliştiriliyorsa, oyunda bir çoklu oyuncu modunun bulunacağını ve bu çoklu oyuncu modunun, elektronik spor dalına yatkın olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabii Ubisoft, başka planlar yapmıyorsa.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın