Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.10.2020

Günümüzün en çok oynanan yapımlarından biri olan PUBG, aynı zamanda bir arka hikayeye de sahip. Bu haberimize konuk olmasının sebebi de, yeni PUBG lore videosu oldu. Dahası da, yeni PUBG hikayesinin anlatıldığı videoda, saygın bir aktör olan Jonathan Frakes de yer alıyor. Jonathan Frakes, bu videoda Dr. Burton Northrop ve Paramo şehri ile ilgili gizemi aydınlatıyor.

PUBG lore videosunda Jonathan Frakes yer alıyor

Yeni ortaya çıkan video hakkında, “Son görüntü “The Fountain of Truth”,  Dr. Burton Northrop adlı bir arkeoloğun çalışmalarını ve kökeni bilinmeyen antik eserleri keşfetmek için yaptığı, merak uyandıran keşif gezilerini ortaya çıkarmaya başlıyor. Yolculukları sonunda onu, Paramo adında bir şehir arayışı içinde Andes Dağları’na götürüyor.” şeklinde açıklama yapıldı. Eğer siz de daha fazla cevap, daha fazla hikaye istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.