Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 09.12.2019

Çok yakında Activision sevilen Crash Bandicoot serisinin yeni oyununu duyurabilir. Son zamanlarda çok sayıda influencer (deneyimleyici) Noel temalı Crash Bandicoot hediyeleri almış ve bu hafta gerçekleşecek olan etkinliklerde bir duyuru gelebileceği şüphesini uyandırdı.


YouTuber Canadian Guy Eh, birkaç sosyal medya kişiliğinin hediye Crash Bandicoot figürleri ile Twitter gibi platformlarda paylaşımda bulunduğunu fark etti.

Activision’ın neredeyse tam olarak bir yıl önce bu taktiği kullandığını unutmamak gerek. Crash Team Racing Nitro-Fueled’in 2018 The Games Awards sırasında açıklanmasından hemen önce influencerlara ve basın mensuplarına hediyeler gönderildiğini hatırlayabilirsiniz.

Serinin yeni oyununa dair gelen ilk söylenti bu da değil. Sony’nin yakın zamandaki It’s Time to Play reklam kampanyasında Crash için yeni bir karakter modelinin yanı sıra yeni bir maske de görülebilmekte. Bu olası ipucunu serinin yeni oyununun adına dair 4Chan sitesinde çıkan söylenti takip etti. Sitedeki bir kullanıcıya göre serinin yeni oyununun adı Crash Bandicoot Worlds olacak.

Tüm bunların ne kadar yeni olduğu ve bu hafta gerçekleşecek iki büyük olay göz önüne alındığında, hafta sonundan önce bir duyuru alma şansımız çok yüksek. 2019 senesinin son State of Play videosu yarın yerel saatle 5:00’te yayınlanacak, ardından perşembe günü The Game Awards töreni yapılacak.

Tabii ki söylemekte fayda var, her ne kadar muhtemel olmasa da, Nitro-Fueled veya N’Sane Trilogy için yeni bir içerik olabileceğinden, bunun mutlaka yeni bir oyun olamayabileceğini unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.