Yeni bir Call of Duty ve Destiny için genişletme paketi bu sene gelecek!

Yeni bir Call of Duty ve Destiny için genişletme paketi bu sene gelecek!

Destiny 2 de çok yakın zamanda piyasada olacak.

2015 senesinin finansal yılı yavaş yavaş kapanırken, oyun firmaları da bu yıl içerisindeki ve önümüzdeki senelerdeki raporlarını açıklamaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Ubisoft’un açıklamalarını görmüştük, bugün ise benzer açıklamalar Activision Blizzard cephesinden geldi ve gelen bu bilgiler ile birlikte yeni bir Call of Duty oyunu, Destiny için genişletme paketi ve Destiny 2 onaylanmış oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Activision-ds1-670x377-constrain

Activision’ın açıklamalarına göre Destiny, The Taken King ile yine rekorlar kırıyor. Çünkü Destiny artık 25 milyon kayıtlı kullanıcı sayısına ulaşmış durumda ve toplamda 3 milyar saatlik bir oynanış süresi de bulunuyor. Activision, Destiny’nin bu başarısını devam ettirebilmek için 2016 bitmeden oyun için 1 adet daha genişletme paketi yayımlayacaklarını duyurdu. Ayrıca Destiny’nin devam oyunu da 2017 senesinde piyasada olacak.

Destiny haricinde Call of Duty serisinde de işler oldukça güzel gidiyor. Öyle ki, Call of Duty serisinin tüm zamanların en çok oyuncu kitlesini Call of Duty: Black Ops III elinde tutuyor. 2003 serisinden beri toplam 250 milyon adet satan Call of Duty serisi, firmasına da 15 milyar dolar civarında para kazandırmış durumda. Tüm bunların yanında, bu sene de yeni bir Call of Duty görmesek ayıp olurdu zaten. Herkesin bildiği gibi ve Activision’ın açıklamalarına göre yeni Call of Duty oyunu 2016 senesinin son çeyreğinde piyasaya çıkacak ve bu oyunu Infinity Ward geliştirecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Cihan dedi ki:

    Infinity Ward ise COD sonunda güzel bir oyunla dönecektir