Yeni bir Battlefield 5 bulmacası daha ortaya çıktı

Yeni bir Battlefield 5 bulmacası daha ortaya çıktı

Mors alfabesini nasıl okuyacağınızı biliyor musunuz?

EA DICE, serinin yeni oyununu Battlefield 1’e yerleştirdiği bulmacalar ile oyunculara gösterirken bambaşka bir bulmaca daha ortaya çıktı. Oyunun resmi Twitter hesabı, ünlü içerik üreticileri etiketleyerek mors alfabesi ile yazılmış mesajlar paylaştı. Battlefield 5 hakkında üstü kapalı bilgi veriyor diyebileceğimiz mesaj, aslında oldukça gizemli duruyor. “İyi iş, fakat bu sadece başlangıç. Battlefield bir daha asla aynı olmayacak.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5

Oyunun tanıtım tarihine oldukça az bir zaman kalmışken, paylaşılan bulmacalar ile oyuncuların heyecanı iyice artıyor. Geçtiğimiz günlerde, serinin yeni oyununun tanıtım tarihinin bir sürpriz yumurta olarak verildiğini sizler ile paylaşmıştık. 23 Mayıs 2018 tarihinde tanıtılacağı düşünülen oyunun, Bad Company 3 olduğu da iddia ediliyor. Şimdi ise, oyunun resmi Twitter hesabı tarafından yapılan bir paylaşım ile yeni oyunun neler getireceğine dair bir fikir edinmiş olabiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5, seriye neleri getirecek?

DICE tarafından paylaşılan mors alfabesi ile yazılan mesajlara göre, yeni oyun ile birlikte seri bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Hemen aşağıdan da görebileceğiniz bu paylaşımlar, Westie’ye göre oldukça farklı bir anlam taşıyor. Bir önceki oyun, oynanış yönünden pek fazla değişiklik içermese de içerik ve bakış açısı ile seriye yön veren bir oyun olmuştu. DICE, Battlefield 5 ile oynanışı da ele almak ve oyunculara farklı bir deneyim sunmak istiyor olabilir.

DICE’ın bir Battle Royale modu üzerinde çalıştığını ve bunu yeni oyunda sunmak istediğini biliyoruz. Bunun yanı sıra, 2018 yılında çıkacağı bilinen oyunun 2. Dünya Savaşı’na giderek serinin yönünü geleceğe çevirmeyeceği de elde ettiğimiz bilgiler arasında. Takviminizde 23 Mayıs 2018 tarihini işaretlemeyi ve yeni bilgiler için bizleri takip etmeyi unutmayın.


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.