Yeni Assassin’s Creed ve The Crew 2 duyuruldu

Yeni Assassin’s Creed ve The Crew 2 duyuruldu

Tüm bu oyunlar, South Park: The Fractured But Whole ve Far Cry 5, 2018 bitmeden piyasada olacak.

Ubisoft, sadece dakikalar önce finansal konferansını gerçekleştirdi ve bu konferans sırasında ekibin yepyeni oyunları duyuruldu. Bu oyunlardan birkaç tanesi de yeni Assassin’s Creed ve The Crew 2 oldu. Fakat duyurusu yeni yapılan bu yeni oyunlar hakkında hiçbir bilgi verilmedi. Elimizde sadece her oyun için bir adet logo bulunuyor ve bu logolar da pek bir şey ifade etmiyor bizlere. Yalnız, Ubisoft sözünü verdi: Tüm bu oyunlar hakkında ve daha önce duyurulmuş olan Far Cry 5 hakkında, çok yakında yeni bilgilere kavuşacağız. Bu bilgiler, tam olarak ne zaman gelecek bilemiyoruz fakat bizlerin tahmini E3 2017 yönünde. Çünkü Ubisoft, resmi olarak E3 2017 etkinliğine katılacağını da onayladı. Bu konu hakkındaki detayları da sizlere daha sonra aktaracağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Assassin’s Creed ve The Crew 2 duyuruldu

Ubisoft, gerçekleştirmiş olduğu finansal konferansda; South Park: The Fractured But Whole, Far Cry 5, yeni Assassin’s Creed ve The Crew 2 oyunlarının, 2018 finansal yılı içerisinde çıkacağını belirtti. İçerisinde bulunduğumuz bu finansal yıl, 1 Nisan 2017 tarihinde başlamıştı ve 31 Mart 2018 tarihinde bitecek. Yani en geç 2018 senesinin ilk çeyreğinde, tüm bu oyunlar piyasada olacak. Yani efendim, bu sefer patron yerine Ubisoft çıldırdı!

Dilerseniz şimdi sizlere, elimizde olan bilgileri paylaşalım. Yalnız söyleyelim, bu bilgilerin hiçbiri resmi değil efendim. Şimdi öncelikle Far Cry 5: Söylentilere göre bu oyun, batı temasını taşıyacak. Yani Red Dead Redemption 2 gibi olacak. Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu ise antik Mısır’da geçecek. Açıkçası, yukarıda yayımlanan görsele bakacak olursanız, altın rengindeki logo, bizlere Mısır’ı çok rahat bir şekilde hatırlatabiliyor. The Crew 2 hakkında ise hiçbir bilgi bulunmuyor ama oyuncular, bu sefer Amerika yerine Avrupa’ya gitmek istiyor. Zaten serinin ikinci oyununda Amerika’ya gidecek olursak, yine aynı harita karşımıza çıkacak. Çünkü The Crew, tüm Amerika’yı harita olarak almıştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.