Menü
https://leadergamer.com.tr/minecraft-story-mode-season-2-episode-2-giant-consequences/
AMD Radeon Vega Frontier Edition 3 Ağustos 2017 9:25

Yeni AMD Radeon Vega Frontier Edition test sonuçları yayımlandı

Bu AMD Radeon Vega Frontier Edition testleri Quantum Break, Mafia III ve Watch Dogs 2 ile yapıldı.


Sürekli olarak AMD Radeon Vega Frontier Edition ekran kartı ile test sonuçları yayımlayan popüler YouTube içerik üreticisi DudeRandom84, bahsettiğimiz bu test sonuçlarını yayımlamaya devam ediyor. Bu içerik üreticisinin bu haftaki testlerinde kullanılan oyunlar ise Quantum Break, Mafia III ve Watch Dogs 2 idi. Ekran kartları mı? Tabii ki AMD Radeon Vega Frontier Edition ile NVIDIA GeForce GTX 1080 idi. Yayımlanan test sonuçlarına göre, yeni AMD kartı Quantum Break oyununda, NVIDIA kartından 5 FPS daha iyiydi. Fakat durum diğer oyunlarda biraz daha farklıydı.

Yeni AMD Radeon Vega Frontier Edition test sonuçları yayımlandı

Mafia III ve Watch Dogs 2 gibi DX11 oyunlarında AMD Radeon Vega Frontier Edition ne yazık ki NVIDIA GeForce GTX 1080 kartının 10 FPS kadar gerisinde kaldı. Bu arada söylemekte yarar var, Quantum Break bir DX12 oyunu ve bu yüzden yeni AMD kartında güzel bir performans yakalamasına çok şaşırmamak lazım. Ayrıca karşılaştırılan bu AMD kartının, bir oyun kartı olmadığını da tekrar hatırlatmak isteriz. Bu karşılaştırmalar sadece diğer Vega kartlarının performansını tahmin edebilmek amacı ile gerçekleştiriliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör