Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-supply-drop/
AMD Radeon Vega Frontier Edition 10 Ağustos 2017 11:06

Yeni oyunlarla AMD Radeon Vega Frontier Edition test edildi

AMD Radeon Vega Frontier Edition bu sefer Hellblade: Senua’s Sacrifice, Far Cry 4 ve Fallout 4 ile test edildi.


Oyuncuların en çok merak ettiği ekran kartlarından olan fakat bir oyun ekran kartı olmayan AMD Radeon Vega Frontier Edition, video oyunları ile test edilmeye devam ediyor. AMD Radeon Vega Frontier Edition bu sefer Hellblade: Senua’s Sacrifice, Far Cry 4 ve Fallout 4 ile test edildi. Ayrıca kartın karşısında NVIDIA GeForce GTX 1080 ve NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti vardı. İlk olarak Hellblade: Senua’s Sacrifice oyunu test edildi ve NVIDIA tarafı bu oyundan kazanan olarak çıktı. Buna pek şaşırmadık çünkü NVIDIA kartları Hellblade: Senua’s Sacrifice için optimize edildi fakat AMD kartları henüz optimize edilmedi.

Yeni oyunlarla AMD Radeon Vega Frontier Edition test edildi

Test edilen oyun Far Cry 4 olunca ise, AMD Radeon Vega Frontier Edition ve NVIDIA GeForce GTX 1080 neredeyse aynı performansı verdi. İki oyun da birçok sahnede, bire bir aynı FPS oranında çalışıyordu. NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ise doğal olarak tüm testlerde, tüm ekran kartlarını solluyordu. Fallout 4 testinde ise NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartı, AMD tarafının gerisinde kalmış oldu. AMD Radeon Vega Frontier Edition, Fallout 4 ile daha başarılı bir performans veriyordu. Böylece 3 test ile eşit sonuçlar çıktı aslında karşımıza. Çünkü bir testte NVIDIA, bir diğer testte de AMD yendi. 3. testte ise iki kart da eşitti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör