Menü
https://leadergamer.com.tr/sony-yeni-patapon-ile-dalga-geciyor/
PS3 , Seneye , Yakuza , Yakuza4 11 Haziran 2010 20:34

Yakuza 4 Seneye PS3 te

Yakuza 3 fanlarınının oyunu heyecanla karşılamasının ardından, SEGA Yakuza serisinin dördüncü kurulumunu yapacağını açıkladı ve 2011 yılının ilkbahar mevsiminde oyunun PlayStation 3 çalışan versiyonun çıkacağını […]


Yakuza 3 fanlarınının oyunu heyecanla karşılamasının ardından, SEGA Yakuza serisinin dördüncü kurulumunu yapacağını açıkladı ve 2011 yılının ilkbahar mevsiminde oyunun PlayStation 3 çalışan versiyonun çıkacağını duyurdu.

Yakuza 4 aynı zamanda  her biri birbirinden farklı savaşma stili ve keskin kişiliği olan üç farklı karakter de içerecek. Hepsinin Tojo clan ile bir bağlantısı var ama bu bağlantının ne olduğu ve Kazuma Kiryu ismiyle ne demek istedikleri sadece oyunu  ilginç kılan şeylerden biri.

Aynı zamanda fanlarımız için önemli bulduğumuz bir ayrıntı da “the Hostess Clubs”ın Yakuza 4’te döneceğidir!

Son olarak, sizleri ismi Yakuza (ya da Japon Ryu Ga Gotoku) ile birlikte anılan  adama aklınıza takılan sorularınızı yöneltmenizi tavsiye ediyoruz: Nagoshi-san!

Sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne de yazın. Sorularınız gelecek haftaki E3‘te sorulanlar arasında olacak!

Bol şanslar, umuyoruz ki siz Yakuza fanları günlerinizi artık daha güzel geçiririzsiniz. Bizi lütfen mazur görünüz, Club SEGA UFO Catcher’daki peluş kedi her sabah bizimle eğleniyor, şimdi de bizim ona dişimizi gösterme zamanı. :)

Gökhan GIRGIN Editör