Yakında Injustice 3 duyurusu yapılma ihtimali olduğu düşünülüyor

Yakında Injustice 3 duyurusu yapılma ihtimali olduğu düşünülüyor

Yakında çıkar kokusu.

Dergi yazarı Tom Taylor, Injustice serisi için geri dönen kitap serisine işaret etti. Tom Taylor, aynı yazı stilini kullanan I ve N harflerinin bulunduğu 2 adet görsel paylaştı Twitter hesabı üzerinden. Bu görsellerin yanı sıra, kitaplardan birtakım cümlelere de bu Twitter gönderilerinin açıklamalarında yer verdi. Eğer verilen bu ipuçları gerçekten doğru anlaşılıyorsa, Injustice 3 duyurusu ile de yakında karşılaşabiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Injustice 3 duyurusu yolda olabilir mi?

Hayranlar, olayı iyice kurcalamaya başladı. Gösterilen 2 kitap, oyun serisindeki 2 oyunda geçen hikayeyi anlatıyordu zaten. Yani, 3. bir kitap demek, aynı zamanda serinin 3. oyunu da demek olabilir. İşin daha da umutlandıran kısmı ise, her 2 kitabın çıkış tarihi de, oyunlarının çıkış tarihleri ile çok yakın olması.

Elbette, bu durum direkt olarak bir Injustice 3 oyununun yakında bizlerle olacağı anlamına gelmiyor. Fakat, NetherRealm ekibi, geçmişinde bir Mortal Kombat ve bir Injustice çıkarma rutini ile de biliniyor. Yani, 2021 yılı içerisinde Injustice 3 görmemiz çok da şaşırtmayacak bir şey. Bir şeyler varsa, zaten yakında kokusu çıkmaya başlar.


Injustice 3
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.