XIII Remake çıkış tarihi ile birlikte onaylandı

XIII Remake çıkış tarihi ile birlikte onaylandı

2003 çıkışlı oyun, muhteşem bir fragman ile duyuruldu!

Microids ve PlayMagic LTD, artık klasik haline gelmiş olan XIII ile ilgili önemli bir duyuruda bulundu. Bahsini ettiğimiz oyun, 2003 senesinde biz oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Oyun, çıkışı ile birlikte hatırı sayılır bir kitleye de ulaşmayı başarmıştı. Verilen bilgilere göre, bulunduğumuz 2019 yılı içerisinde bir XIII Remake oyunu ile karşılaşacağız. Daha da ileri gidildi ve XIII Remake için net bir çıkış tarihi bilgisi bile verildi. Haberimizle ilgili detaylara geçeceğiz fakat önce hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. XIII Remake çıkış tarihi bilgileri de, videodan hemen sonra yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

XIII Remake çıkış tarihi 13 Kasım 2019 olarak belirtildi

Microids ve PlayMagic LTD tarafından hazırlanmış olan videoyu izlediyseniz, XIII Remake ile ilgili detaylara geçebiliriz demektir. Sizlere, XIII Remake çıkış tarihi bilgilerinin de verilmiş olduğunu söylemiştik. Oyun ile ilgili basın açıklamalarında yer alan bilgilere göre XIII Remake çıkış tarihi 13 Kasım 2019 olarak belirlenmiş durumda. Tabii, bu tarih eğer ertelenmezse böyle olacak. 2003 yılından bu yana bizlerle birlikte olmamış olan yapımı da bu sayede tekrar aramızda göreceğiz.

Microids tarafından, “Oyuncular için en iyi macerayı yaratmayı hedefliyoruz ve XIII kesinlikle bu stratejimiz ile uyumlu. Günümüz oyunlarında eksik olan o özel hikaye odaklı FPS tecrübesini hissettiğimizde, oyunu tekrardan sunma isteği geldi doğal olarak. Hedefimiz, XIII’in hikayesini yeni nesil oyunculara, en iyi grafik ve animasyonlarla getirmek.” şeklinde bir açıklama yapıldı. Bu açıklama ise, Microids ekibinin üretim başkanı görevinde yer alan François Coulon’dan geldi.


XIII Remake
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.