Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.07.2018

Geçtiğimiz günlerde sizlerle haberini paylaştığımız bir oyundan bahsedeceğiz. Haberimize konuk olan yapım, Kickstarter üzerinde bir kampanya başlatmış ve destek bekliyordu. Xenonauts 2 adı ile karşımıza çıkan yapımın kampanyası dün itibari ile bitti ve bu kampanya sürecinde muhteşem bir miktarda para toplamayı başardı. Oyun, başlangıç tarihinden bitiş tarihine kadar kampanya süreci içerisinde 191.000 sterlin para toplamayı başardı. Bunun şerefine de, oyunun betası ile ilgili bir duyuru yapıldı.

Xenonauts 2, Kickstarter üzerinde 191.000 sterlin toplamayı başardı

Xenonauts 2 kapalı beta aşaması, sadece Kickstarter destekçileri tarafından denenecek

Oyunun arkasında bulunan Goldhawk tarafından yapılan duyuruya göre oyun, 3 ay gibi bir süre içerisinde kapalı beta aşaması ile biz oyuncularla buluşacak. Bu test aşaması, sadece Kickstarter üzerinden yapımı destekleyenler tarafından oynanabilecek. Xenonauts 2 açık beta aşaması ile ilgili bir bilgi verilmedi. Ayrıca, oyunun alfa deneme sürümü, oyunun kampanya sayfası aracılığıyla veya GOG sayfası aracılığıyla indirmeye hazır durumda.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.