Xbox için Temmuz 2017’de ücretsiz oynanabilir Games with Gold oyunları belli oldu

Xbox için Temmuz 2017’de ücretsiz oynanabilir Games with Gold oyunları belli oldu

Kane & Lynch 2: Dog Days ve 3 tane daha oyun, ücretsiz olarak geliyor.

Xbox‘a ait bir özellik olan Games with Gold, oyunculara 1 yıllık üyelikleri boyunca 1.500 TL civarında bir değere sahip oyunları tecrübe etme fırsatı sunuyor. Ücretsiz oyunlar dışında, Games with Gold özelliğine sahip kullanıcılara özel avantajlı fiyatlar da mevcut oluyor. Xbox ekibinin en öne çıkan adamı Larry Hryb, geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir gönderi ile birlikte yayımladığı görselde, Temmuz 2017 ayı içerisinde göreceğimiz ücretsiz oyunları duyurdu.

Xbox Games with Gold

Larry Hryb tarafından duyurulan oyunlar ücretsiz olarak sunulma tarihlerine göre sırayla Grow Up, Kane & Lynch 2: Dog Days, Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game ve Runbow. Xbox One üzerinde oynanabilir olacak olan Kane & Lynch 2: Dog Days ve Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game, Xbox 360 sahipleri tarafından da kullanılabilir olacak. Grop Up ve Runbow ise ne yazık ki sadece Xbox One üzerinden oynanabilir olacak.

Duyurulan oyunlar için ücretsiz olacakları tarih aralıkları da yayımlanan görsel içerisinde belirtildi. Grow Up, 1 Temmuz 2017 ile 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Runbow için belirtilen tarihler ise 16 Temmuz 2017 ile 15 Ağustos 2017. Muhtemelen ilk oyunundan dolayı, diğer oyunlara göre bir tık daha fazla hayran kitlesi bulunan Kane & Lynch 2: Dog Days için 1 Temmuz 2017 ve 15 Temmuz 2017 tarihleri duyuruldu. Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game de 16 Temmuz 2017 ile 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilir olacak.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.