Xbox Series X ile Xbox Series S ön siparişe açıldı ve fiyatlar belli oldu

Xbox Series X ile Xbox Series S ön siparişe açıldı ve fiyatlar belli oldu

Çok kişinin canı yanacak.

Microsoft ekibinin ellerinden merakla beklemekte olduğumuz Xbox Series X ve Xbox Series S konsolları ön siparişe açıldı ve dahası da fiyatlar belli oldu. Oyuncuların daha önce görmediği bir oyun performansı sunmayı vadeden konsollar, 2 Ekim 2020 tarihi yani bugün itibari ile ön siparişleri açtı. Verilen fiyat etiketi bilgileri ise gerçekten çok ama çok can sıkıcı durumda. Tabii, hepsinden bahsedeceğiz tek tek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Xbox Series X ve Xbox Series S ön sipariş için fiyatlar 9299 TL ile 5399 TL şeklinde

Bizlerle paylaşılan basın bülteninde, “Oyunseverler, Xbox Series X için 9299 TL, Xbox Series S içinse 5399 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatlarıyla Xbox konsollarının ön siparişini web mağazalarından verebilecekler.” şeklinde bir açıklama bulunuyor. Bu bahsi geçen fiyat etiketleri gerçekten çok ama çok can sıkıcı. Xbox Series S’in fiyatı bile fazlasıyla can yakıyor.

Elbette o kadar para verdikten sonra boş bir performansla karşılaşmayacaksınız. 120 FPS’ye kadar akıcılık sunan Xbox Series X ve Xbox Series S, Yüksek Dinamik Aralığı ve Xbox Hız Mimarisi ile bugüne kadar geliştirilmiş en hızlı ve en güçlü Xbox konsollar olma özelliğine sahip. Bu konsollar için çıkan yapımlar da görsel olarak fazlasıyla iyi olacak daha önceki nesillerden, doğal olarak.

Dahası da, Microsoft’un popüler oyun üyelik servisi olan Xbox Game Pass sayesinde kullanıcılar Xbox Series X ve Xbox Series S’te 100’ün üzerinde güncel oyunu aylık düşük bir ücret karşılığında oynama şansı buluyor. Yeni Xbox konsollarının 10 Kasım 2020 tarihi itibari ile piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.