Menü
https://leadergamer.com.tr/microsoft-xbox-scorpio-gosterdi/
Project Scorpio , Xbox Scorpio 12 Haziran 2017 0:07

Project Scorpio konsolunun gerçek ismi, resmi olarak açıklandı

Söylentilerde olduğu gibi, bakalım Microsoft, Xbox 10 S gibi bir isim seçmiş mi?


İlk olarak E3 2016 sırasında karşımıza çıkan Project Scorpio, Microsoft tarafından üretilen bir ev konsolu idi. Microsoft, E3 2016 sırasında bu konsol hakkında ne yazık ki çok fazla bilgi vermemişti. Konsolun resmi ismi bile söylenmemişti, sadece kod adını biliyorduk: Xbox Scorpio. Bugün ise Microsoft ekibinin E3 2017 sunumu gerçekleşti. Bu sunum sırasında, ekibin yeni konsolu hakkında yepyeni bilgilere ulaştık. Bu bilgiler, konsolun fiyatı, tam çıkış tarihi, görüntüsü ve tabii ki adı idi. Konsol için gösterilen oyunları saymıyoruz bile. Fakat bu haberimizde sadece konsolun resmi adından bahsedeceğiz. Microsoft, bahsettiğimiz sunumda konsolun resmi adını açıkladı. Açıklanan ad ise, Xbox One X

Xbox One X

Peki, konsol için düşünülen resmi ad hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce Xbox One X konsolunun gerçek ismi ne kadar başarılı? Tahmin ettiğiniz gibi oldu mu? Daha önce ortaya söylentiler atılmıştı, konsolun adı o söylentilere göre Xbox 10 S olacaktı. Siz, Xbox 10 S ismini mi tercih ederdiniz? Yoksa Microsoft tarafından düşünülmüş olan bu isim, sizin için iyi mi? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Eğer konu hakkında bir video varsa, sadece saniyeler içerisinde haberimize eklenmiş olacak. Video haricinde, ekstra bir bilgi yayımlanırsa, ayrı bir haber olarak veya bu haberimize güncelleme olarak ekleyebiliriz. Bu yüzden sayfamızı birkaç kez yenilemenizi öneriyoruz. 

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör