Xbox One’a harici HDD desteği resmileşti!

Xbox One’a harici HDD desteği resmileşti!

Xbox One'a gelecek güncellemeyle birlikte konsol daha ilgi çekici olacak!

Geçtiğimiz hafta ortaya atılan bir iddiaya göre Xbox One‘a harici bir hard disk takılabilinecekti. Bu iddiayı ortaya atan Reddit kullanıcısının iddiası doğru çıktı, Microsoft konsola harici HDD eklenebilineceğini doğruladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

xbox_one_wallpaper

İddianın atıldığı gün yaptığımız haberimizde söylediğimiz gibi konsola harici hard disk takabilmek mümkün olacak. Gold üyeliğe sahip olmayan kullanıcıların daha fazla içerikten yararlanması gibi birçok yenilikle beraber gelecek olan harici HDD meselesi de Haziran‘da gelecek güncellemeyle birlikte giderilecek. Bir nevi “Torba Güncelleme” diyebileceğimiz bu güncelleme şüphesiz konsolu daha alınabilir yapacak.

Haziran‘da yayınlanacak olan güncellemeyle birlikte kullancılar nicknamelerinin yanında gerçek isimlerini de kullanabilecekler. Böylece bir arkadaşınızı eklemek istediğinizde onun rumuzuna benzer bir kişiyi yanlışlıkla eklememiş olacaksınız.

öncesi yayınlanacak bu güncellemeyle Xbox One kullanıcıları rahat bir oh çekerken, Xbox One almayı düşünen fakat kafası Playstation 4‘e giden oyuncularsa biraz daha düşünecek. Bizi takip etmeye devam edin, iyi oyunlar!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.