Canlı LeadergamerTV PUBG oynuyoruz

Xbox One X’in Türkiye etkinliğine katıldık

Xbox One X’in Türkiye etkinliğine katıldık

Bayağı eğlenceli idi.

YouTube kanalımıza eklediğimiz yeni bir video ile sizlere Microsoft’un Türkiye’de gerçekleştirmiş olduğu, aralarında ünlü YouTube içerik üreticilerinin de bulunduğu, mesela Enis Kirazoğlu, Xbox One X’in Türkiye etkinliğinden kareler aktarmaya çalıştık. Dilerseniz bahsettiğimiz bu videoya sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak, YouTube kanalımıza da abone olmayı unutmayınız.

Xbox One X: Project Scorpio Edition kutu açılımı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın