Xbox One X: Project Scorpio Edition kutu açılımı

Xbox One X: Project Scorpio Edition kutu açılımı

Kutu içeriği ise harika.

Microsoft tarafından bizlere Xbox One X: Project Scorpio Edition gönderildi ve hemen sizlere bu ürünün kutu açılımını aktarmak istedik. Xbox One X: Project Scorpio Edition kutusunun içerisinden öncelikle konsolu dik bir şekilde tutmamıza yarayan bir öge çıkıyor. Bu şey, normal Xbox One X paketlerinin içerisinde bulunmuyor. Bu dikey stant sonrasında Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold kodlarını da görüyoruz. Oyunlarımız da var. Konsolun kendisi ise gayet şık görünüyor. Eğer dilerseniz tam kutu açma görüntülerine sizler de haberimizin en altından göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Xbox One X: Project Scorpio Edition kutu açılımı

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın