Xbox One X gücü ile Metro Exodus kusursuz görünecek

Xbox One X gücü ile Metro Exodus kusursuz görünecek

4A Games zaten Microsoft ile Metro Exodus oyunu için bir partnerlik içerisinde olacak. Pek şaşırmadık.

E3 2017 etkinliğinde, Microsoft ekibinin konferansı sırasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için duyurulan Metro Exodus, birçok oyuncuyu heyecanlandırmıştı. Tabii oyunun Microsoft konferansı sırasında duyurulması da, geliştirici ekip ile Microsoft arasındaki bir partnerliğin ilk işaretlerini vermişti. Ardından bu konuda da resmi bir açıklama yapılmıştı zaten. Bugün ise oyunun geliştirici ekibi olan 4A Games, yaptıkları bir açıklama sırasında Xbox One X konsolunu övdü ve oyunlarının en iyi Xbox One X üzerinde görüneceğini belirtti. Böylece Metro Exodus oyununun da Microsoft ekibinin yeni konsolu için optimize edileceğini resmi olarak öğrenmiş olduk.

Xbox One X gücü ile Metro Exodus kusursuz görünecek

Official Xbox Magazine UK dergisine röportaj veren 4A Games çalışanı, “Xbox One X konsolunun gücü, oyunun kusursuz görünmesini garantiliyor. E3 2017 sırasında göstermiş olduğumuz görüntü, direkt oyunun içerisinden, Xbox One X konsolundan alındı. Bu, E3 2017 konferansına özel bir video değildi, oyuncular oyunu oynarken aynı sahneyi görebilecek. Tabii videoyu yayımlarken oyundan Quick Time Event tuşlarını ve HUD kısmını kaldırdık. Ayrıca arkada çalan müzik ile oynanış arasında da bir koreografi oluşturduk. Yine de oyun nasıl görüyorsanız, öyle görünüyor.” dedi konu hakkında.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın