Menü
https://leadergamer.com.tr/bu-hafta-xbox-one-23-ekim/
Xbox One X 23 Ekim 2017 13:15

Xbox One X ile gerçek gücü hissedebileceğiniz fragmanlar yayımlandı

Her biri, konsolun farklı bir gücünü dile getiriyor.


Aşırı uzun süredir beklenen Xbox One X, artık en sonunda çıkmak üzere. Biz oyuncuların beğenisine sunulmasına birkaç hafta kala, Microsoft ekibi oyun için reklamlar ve fragmanlar yayımlamaya başladı. Yayımlanan her videonun da, ayrı ve özel birer ismi var. Gelecekte daha fazla video çıkar mı, bilemiyoruz, fakat şimdilik 4 tane olan videoların adı sırasıyla Dilate, Gasp, Veins ve Goosebumps. Her bir videonun içeriği, tam olarak isimlerindeki olayları gösteriyor.

Xbox One X ile gerçek gücü hissedebileceğiniz bir fragman yayımlandı

Xbox One X için yayımlanan fragmanlar, isimlerinde bulunan kelimelerin her birini, bu konsolu kullanırken yaşayacağımızı anlatıyor.

Yayımlanan fragmanlardan ilki olan Dilate, Xbox One X‘in akıcı gücünü gösteriyor. 30 saniye uzunluğunda olan bu yeni fragman içerisinde, Middle-earth: Shadow of War, Assassin’s Creed Origins, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Halo 5: Guardians gibi daha eski yapımlar da yer alıyor. 2. fragman olan Gasp ise, konsol üzerinde oyunlarımızı oynarken nasıl nefesimizin kesileceğini konu alıyor.

Bir diğer video olan Veins isimli fragman ise, bizim ne derece sıkı sıkı oyunlara sarılacağımızdan bahsediyor. En son olarak ise karşımıza Goosebumps isimli fragman çıkıyor. Bu fragmanda da, konsolun tüylerimizi diken diken edeceği gösteriliyor. Yani her bir video, isimlerindeki olayı, bu konsolu kullanırken nasıl yaşayacağımızı anlatıyor. 7 Kasım 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan konsol hakkında daha fazla şey öğrenmek için, haberimizin en sonunda sizleri bekleyen fragmanları izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör