Türkiye

Xbox One X, 2017 sonuna kadar 1 milyon adet satabilecek

Xbox One X, 2017 sonuna kadar 1 milyon adet satabilecek

Bunu biz değil, Michael Pachter diyor.

Wedbush Securities için çalışan ve oldukça popüler bir analist olan Michael Pachter, yaptığı yeni açıklamalarda bol bol Microsoft ekibinin yeni konsolu olan Xbox One X konsolundan bahsetti. Bu ünlü analistin yaptığı açıklamalara göre Xbox One X, 2017 sonuna kadar 1 milyon adet satabilecek. Twitter üzerinden açıklama yapan analist, Microsoft ekibinin başarısız olmasını istemediğini fakat 500 dolarlık bir konsolla da dünyayı ateşe veremeyeceklerini belirtti. Bu yüzden gerçekçi olmak isteyen Michael Pachter, konsolun sadece 1 milyon adet satacağını belirtti. Tabii bu rakamlara ön sipariş satışları eklenmedi.

Xbox One X, 2017 sonuna kadar 1 milyon adet satabilecek

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın