Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Emrah Subaşı, Editör Yazım tarihi: 14.02.2018

Sea of Thieves oyununun çıkışını gerçekleştireceği 20 Mart 2018 tarihi yaklaştıkça, oyunla ilgili haberler de gün geçtikçe artmaya başladı. Son olarak internet satış sitesi Amazon tarafından yanlışlıkla sızdırılan bilgilere göre Sea of Thieves oyununu içeren, Xbox One S konsol paketi geliyor. Amazon sitesinin Almanya şubesi tarafından internet sitesine eklenen konsol paketinin içeriği ve fiyatı da belli oldu. Yapılan yanlışlığın anlaşılmasıyla site yetkilileri bir süre sonra ürün sayfasını kapattılar.

Xbox One S için Sea of Thieves paketi geliyor

Amazon sitesinde gösterilen konsol paketi, Sea of Thieves oyununun dijital sürümüyle birlikte Microsoft servislerinin deneme sürümlerini de içeriyor. Fiyatının 299,99 Euro olacağını gördüğümüz Sea of Thieves konsol paketinin muhtemelen ülkemizde de satışa sürülmesi bekleniyor. Konsol paketinin Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz belli değil. Sızdırılan paketinin ana içeriğinde 1 TB’lık Xbox One S, bir adet kontrolcü ve Sea of Thieves oyununun dijital sürümü bulunuyor. Bunlara ilaveten paket dahilinde 1’er aylık Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold abonelikleri veriliyor.

Oyun konsolu alırken en avantajlı seçeneklerden birisidir oyun içeren paketler halinde almak. 2018 senesinde oyun konsolu piyasasında büyük atılım yapacağını söyleyen Microsoft cephesinden hamlelerin geldiğini görüyoruz. İçerdiği deneme sürümü abonelikleriyle bu paketi alanlar, hem Sea of Thieves oyununu oynama imkanı elde edecek, hem de Microsoft servislerinin avantajlarını 1 ay boyunca kullanarak fikir sahibi olacak.

Ayrıca servis deyip geçmemek gerekiyor. Çevrim içi oyun oynama imkanı sunan Xbox Live Gold aboneliğiyle, o ayın ücretsiz oyunları oynanabiliyor. Daha iyisi olan ise bu konsol paketini alan oyuncular, 1 ay boyunca Xbox Game Pass kütüphanesindeki tüm oyunları ücretsiz oynama imkanı bulacaklar. Türkiye fiyatı belirli değil ama benzer paketlerin 1500 TL fiyatla sunulduğunu hatırlatalım. Muhtemelen haberimizdeki paket de ülkemizde bu fiyattan satışa sunulacaktır. İçeriğe bakıldığında belirlenen fiyatlar oldukça uygun görünüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.