Xbox One ön siparişe açıldı

Xbox One ön siparişe açıldı

Xbox One'ı alacaksınız, bu haberimiz sizi ilgilendiriyor.

Microsoft‘un lansman sonrası sürekli yeni bilgilerini aktardığımız, cihazı Xbox One GAMEAmazon, Microsoft Store, Best Buy ve ShopTo‘da ön siparişe (Pre-Order) açıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Xbox-One-Kinect-
20 Euro depozito ödeyerek, ön sipariş verebileceğiniz Xbox One için Microsoft’un kategori müdürü Charlotte Knight şunları söyledi,

Şubat ayında duyurulan PlayStation 4‘ün ardından edinen geri dönüşlere bakılırsa, Xbox One’a gösterilen ilginin de yüksek olmasını bekliyoruz. Tüm dünyada hevesle beklenen Xbox One‘ın yeni özelliklerini tanıtmak için hazırlıklarımız sürüyor. Hepsi bir arada eğlence ve oyun cihazını E3‘te oyunculara tam anlamıyla göstermek için sabırsızlanıyorum.”

Açıklamalardan anlaşılacağı gibi Microsoft yeni cihazına oldukça güveniyor. Ancak bir çok kullanıcı Xbox One‘ın kasası oldukça tepki aldı. Ancak bu konsol diğerlerinden farklı olarak, salonunuzun ortasına koyabileceğiz, tam bir eğlence merkezi.

Xbox One ile yeri geldiğinde televizyon izleyecekseniz, istediğiniz zaman tek bir el hareketi ile oyun oynamaya başlayacaksınız. Bu vesileyle yeni cihaz, her kitleye hitap ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak 400 Dolar seviyesinde piyasaya çıkması planlanan yeni konsol, PlayStation 4 ile tatlı bir rekabet içerisinde olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.