Xbox One Ön İnceleme

Xbox One Ön İnceleme

Xbox One konferansı ve tüm detayları sizlerle!

Bir konsol düşünün: hayatınızın her alanında bizlere hizmet edebilecek, isteklerimizi hareketlerimizle ve mimiklerimizle anlayıp uygulayabilecek, hatta bunu istediğimiz insanla paylaşmamızı sağlayabilecek ve bunların hepsini son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek. Artık böyle bir konsol hayal değil! Xbox One, yeni jenerasyon teknolojik konsol nihayet bizlerle.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

XboxOne1Bugün gösterimi, son derece güzel bir konferansla gerçekleşen yeni nesil konsolumuzun neleri var neleri yok sizlerle paylaşacağız. Şimdiye kadar merakla beklediğimiz bu konferansa ait ne var ne yok hepsinden bahsedeceğimiz gibi bu konferansın içeriklerini de, en doğru şekilde gözler önünüze sereceğiz.

Önceki versiyonlarının tam tersine; yeni Xbox One, tasarım bakımından son derece sade ve kullanışlı gözüküyor. Bunun yanında ana konsolun yarısı havalandırma için özel dizayn edilmiş böylece; saatlerce hatta günlerce açık durmaya dayanıklı olacak. Xbox One, Blu-ray okuyucusu ile piyasaya çıkacak. Bir diğer donanım geliştirmesi ise Kinect’te gerçekleşti. 1080p Kinect algılayıcı ki; her türlü aydınlanma koşulunda bizim hareketlerimizi algılayabilme kapasitesine sahip olan Xbox One gürültülü bir ortamda dahi sesimizi algılayabilecek bir yapı ile donatıldı. Kontrolör ise ergonomik yapısı, yenilenmiş yön tuşları ve yeni titreşimli tetikler ile birlikte 40’tan fazla tasarımsal ve tekniksel yeniliğe sahip. Bunlara ek olarak: Kontrolör deki algılayıcı sayesinde aleti sağa sola, aşağı yukarı hareket ettirerek yönlendirmeyi yapabilirsiniz.

Controller1

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.