Söylenti: Xbox Infinity’de neyin nesi?

Söylenti: Xbox Infinity’de neyin nesi?

Sonsuz rakam, sonsuz X.

Xbox söylentileri hızla yayılmaya devam ederken, biz de yeşil X’in arkasındaki gizli saklı bilgileri su yüzüne çıkarmak için koşuşturuyoruz ve bugün yakaladığımız bir söylenti, Xbox’ın kaderini tamamen değiştirebilir nitelikte.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk olarak Xbox 720 ile başlayıp, sonrada Xbox 3‘e dönen yeni konsolumuz, şu an oyun gündeminde Xbox Infinity adıyla yankılanıyor. Çoğu yorumcu ve stream sahibi kişiler ise, bu ismin bu şekilde olacağı olasılığının çok yüksek olduğunu düşünüyor. Üstüne üstlük, yeni Xbox’ın böyle bir isim almasını, yani Infinity sözcüğünün “sonsuzluk” anlamına gelmesini “bizlere sonsuz bir oyun zevki yaşatacak” yorumuna bağlayan söylenti sahipleri, bir de bu olayı görsel ile destekliyor.

WS6ikqeHepimizin de bildiği gibi yeni Xbox önümüzdeki ay tanıtılacak. Tahmini, aslında açıklanan tarihin 21 Mayıs olduğu bir gerçek. Fakat acaba Microsoft herhangi bir erteleme daha yapacak mı? Tanıtım ne şekilde olacak? PS4’e karşılık direk kasayı görebilecek miyiz? PlayStation, 1-2-3-4 diye iyi ilerledi, fakat acaba Xbox bizleri rakamların ötesine, sonsuzluğa taşımayı başarabilecek mi?

Detayları sıcağı sıcağına takip ediyor, “çok gizli” kaynaklarımıza sabit kalmaya devam ediyoruz.

Bizimle kalın, bizi takip edin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.