Xbox Games with Gold Temmuz 2018 oyunları duyuruldu

Xbox Games with Gold Temmuz 2018 oyunları duyuruldu

Listede oyuncuların ilgisini çekebilecek bir Splinter Cell oyunu da bulunuyor.

Her ay olduğu gibi, Xbox Games with Gold üyeleri Temmuz 2018’de de birbirinden farklı pek çok oyunu kütüphanelerine ekleyebilecekler. Microsoft tarafından yapılan duyuru ile birlikte bu ay verilecek oyunların tamamı ortaya çıktı. Xbox One ailesi ve Xbox 360 konsollarını Gold üyeliği ile kullanan oyuncuları bekleyen oyunlar işte karşınızda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Xbox Games with Gold Temmuz 2018 oyunları duyuruldu

Her zaman olduğu gibi, Xbox One oyuncularını dört farklı oyun beklerken Xbox 360 kullanıcıları ise iki oyunu kütüphanelerine ekleyebilecekler. Assault Android Cactus, bütün ay boyunca Xbox One Games with Gold üyeleri için ücretsiz bir şekilde elde edilebilir olacak. Bir diğer ücretsiz oyun olan Death Squared ise yine bu konsol için 16 Temmuz’dan 15 Ağustos’a kadar kütüphanenize ekleyebileceğiniz bir isim olacak.

Her iki konsolun da ortak oyunu olan Virtua Fighter 5 Final Showdown’ı, 1 Temmuz ve 15 Temmuz tarihleri arasında oyunlarınız arasına yerleştirebileceksiniz. Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen bir diğer oyun ise Splinter Cell Conviction olacak. Bu oyun, 16 Temmuz tarihinden ayın sonuna kadar Games with Gold üyelerine ücretsiz olarak sunuluyor olacak. Tüm bunların yanı sıra, geçtiğimiz ay sunulan mite Gold Bundle da 15 Temmuz’a kadar Gold üyeleri için ücretsiz olmaya devam edecek.

Xbox Games with Gold başka herhangi bir içerik sunuyor mu?

Her ay olduğu gibi, Temmuz ayında da bir önceki aydan kalan fırsatların çoğunu kullanabiliyor olacaksınız. Özellikle bir önceki ayın etkileyici isimlerinden Assassin’s Creed Chronicles: Russia’yı kütüphanenize eklemek için birkaç gününüz olduğunu belirtelim. Bunun yanı sıra Xbox 360 oyuncuları 30 Haziran tarihine kadar Indiana Jones 2: The New Adventures’ı ücretsiz olarak elde edebilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.