Xbox Game Pass sistemine eklenecek yeni oyunlar açıklandı

Xbox Game Pass sistemine eklenecek yeni oyunlar açıklandı

Ülkemizde de bulunan Xbox Game Pass sistemine üyeyseniz, bu oyunlar 1 Ekim 2017 tarihinde geliyor.

Aylık 10 Dolar ödeyerek üyesi olabileceğiniz Xbox Game Pass sistemine eklenecek yeni oyunlar açıklandı. 1 Ekim 2017 tarihinde gelecek bu yeni oyunların tam listesine hemen aşağıdan sizler de ulaşabileceksiniz fakat önceden söyleyelim: Sisteme 7 yeni oyun eklenecek. Sisteme eklenecek yeni oyunlar ise Super Street Fighter IV, State of Decay, Saints Row: Gat Out of Hell, The Bug Butcher, Costume Quest 2, Maldita Castilla EX – Cursed Castle ve Tower of Guns olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Xbox Game Pass sistemine eklenecek yeni oyunlar açıklandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.