Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.08.2020

Microsoft ekibi, Xbox Game Pass Ultimate paketleri ile birçok oyuncuyu fazlasıyla sevindirecek yepyeni bir duyuru yaptı. Microsoft ekibinin önemli isimlerinden Kareem Choudhry, Xbox Game Pass Ultimate’in mobil platformlara yakında geleceğini duyurdu. Yani, Xbox Game Pass Ultimate sayesinde, 100 gibi bir sayıdan daha fazla oyunu Android telefon veya tabletler olmak üzere mobil platformlarda oynayabileceğiz.

15 Eylül 2020 itibari ile Xbox Game Pass Ultimate Android mobil cihazlara geliyor

Sizlerle hemen yukarıda, bu haberi duyuran bir video paylaştık. Nasıl bir sistem olacağını, videoda da az çok görebilirsiniz. Eğer bir Android tablet veya telefonunuz varsa, gerekli olan uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Ardından, bu uygulama aracılığı ile gerçekten seçmece olan oyunları oynayabiliyorsunuz. 15 Eylül 2020 tarihi itibari ile Minecraft Dungeons, Destiny 2, Tell Me Why, Gears 5, Yakuza Kiwami 2, Forza Horizon 4 ve daha fazla yapım, oyuncuların huzurunda olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.