Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Emrah Subaşı, Editör Yazım tarihi: 27.03.2018

Microsoft’un video oyun kanadının belki de son dönemdeki en etkili hamlesi olan Xbox Game Pass, listesine Nisan 2018 içerisinde eklenecek oyunları tüm oyunculara sundu. Bilmeyenler için kısaca hatırlatalım, bu abonelik sisteminde kullanıcılar, listedeki video oyunlarına diledikleri an ulaşabiliyorlar. Abonelikleri devam ettiği takdirde, dijital olarak indirdikleri oyunları oynayabiliyorlar. Listesinde 100’den fazla oyun bulunan abonelik sistemi 2 haftalığına ücretsiz deneyebilir, aylık 29 TL gibi bir fiyatla, Xbox One cihazları için listedeki tüm oyunlara ulaşım sağlayabilirsiniz. İşte haberimizin odak noktası da; her ay yeni video oyunları ilave edilen listeye, Nisan 2018 tarihinden itibaren eklenecek yeni üyeler.

Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek Nisan 2018 oyunları açıklandı

İşte Xbox Game Pass Nisan 2018 oyunları.

Xbox Game Pass kütüphanesine yeni eklenecek oyunlara Robocraft Infinity ile başlayalım dilerseniz. Bu abonelik sisteminin en önemli özelliklerinden bir tanesi, belki de birincisi, hatırlanacağı üzere birinci parti Microsoft oyunlarının, çıkış tarihlerinde kütüphaneye ekleniyor olmasıdır. Yakın zamanda incelemesini de yaptığımız Sea of Thieves gibi, Robocraft Infinity isimli oyun da çıkış tarihi olan 11 Nisan 2018’de, sistem kütüphanesine eklenecek. Oldukça eğlenceli bir oynanış sunacağı tahmin edilen bu video oyunu dışında, tabii ki 1 Nisan 2018 tarihinde, abonelik sistemi kütüphanesine eklenecek diğer oyunları da sayacağız.

Şehir kurma ve yönetme türündeki video oyunu seven aboneler veya abone olmayı düşünenler için verelim güzel haberi. Nisan 2018 itibarıyla; Cities: Skylines, Xbox Game Pass kütüphanesinde olacak. Türünün en başarılı ve kaliteli örneklerinden olan bu oyunu, sisteme abone olan oyuncular diledikleri zamanlarda indirip oynayabilecekler. Bir başka sevindirici haber de avcılık oyunları meraklıları için verelim. Kütüphaneye eklenecek oyunlardan bir tanesi de grafikleri ile ilgi çeken theHunter: Call of the Wild olacak. Nisan 2018’de eklenecek diğer oyunları da hızlıca sayalım. Bu oyunlar; Kingdom: New Lands, Portal Knights, ClusterTruck, Sacred Citadel ve Late Shift.

Unutmadan ekleyelim; Micrsoft’un bu çok avantajlı abonelik sistemi, Windows üzerinden de erişilebilmekte ama Xbox One ile aynı genişliğe sahip değil. Bazı geriye dönük oyunlara da Windows üzerinden ulaşılamadığını hatırlatalım. Eğer bir Microsoft oyun konsolu kullanıcısıysanız, büyük ihtimalle bu abonelik sistemini kullanmaya başladığınızı tahmin ediyoruz. Microsoft tarafından yine pek çok aboneyi sevindirecek oyunların kütüphaneye eklendiğini görüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.