Menü
https://leadergamer.com.tr/nvidia-flow-directx-12/
Xbox Game Pass 21 Nisan 2017 10:55

Xbox Game Pass, çok yakın bir tarihte herkese açılıyor

Alfa süreci sona eriyor bu sistemin.


Şu sıralar alfa sürecinde olan, Xbox One Insider kullanıcıları tarafından test edilen Xbox Game Pass özelliği, yapılan yeni açıklamalara göre çok yakın bir tarihte tam çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Xbox One Insider uygulamasının verdiği yeni bir bildirime göre, bahsettiğimiz bu özellik 28 Nisan 2017 tarihinde alfa sürecinden çıkıyor. Bahsi geçen mesajda, “Uygulamamızın alfa sürecine katıldığınız için teşekkür ederiz. Geri bildirimleriniz bizim için oldukça değerli ve bu uygulamayı daha iyi yapmak için kullanılacak. Uygulamanın tam çıkışına oldukça yakınız.” deniyordu tam olarak.

Xbox Game Pass, xbox, xbox one, xbox one s, xbox 360, microsoft, game pass, geriye uyumluluk

28 Nisan 2017 tarihinde alfa sürecinden çıkacak olacak bu sistem, tam çıkışını ise en geç 20 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirecek. Peki, Xbox Game Pass nedir? Kısaca açıklayalım. Aslında bu sistem, Microsoft’un Netflix’i diyebiliriz. Ücretli üyelik temelli olan bu sistem, sadece Xbox One konsolu için geçerli ve bu sistem sayesinde, sisteme üye olduğunuz sürece birçok Xbox One oyununa erişim sağlayabiliyorsunuz. Yani, her oyuna ayrı ayrı para vermek yerine, tek bir ödeme yaparak 100’den fazla oyuna sahip oluyorsunuz. Bu da, oyunculara ciddi anlamda büyük bir avantaj sağlıyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör