Menü
https://leadergamer.com.tr/ulkemizde-dijital-oyun-sektorunun-cirosu/
Xbox Game Pass 29 Haziran 2017 10:54

Xbox Game Pass sistemine eklenecek yeni oyunlar belli oldu

Birbirinden güzel oyunlar, oyuncuları bekliyor.


Haziran 2017 başında tüm oyunculara açılan Xbox Game Pass, geçen akşam ise ilk güncellemesini aldı. Bu Xbox Game Pass güncellemesi ile sisteme yepyeni oyunlar eklendi. Sisteme eklenen bu oyunlar ise resmi Xbox sitesi üzerinden açıklandı. Açıklamalara bakacak olursak Dead Island Definitive Edition, Resident Evil 6, F1 2015, The Flame in the Flood, Guacamelee! Super Turbo Championship Edition, Bard’s Gold, Monaco: What’s Yours is Mine ve Payday 2 oyunları eklenecek.

Xbox Game Pass sistemine eklenecek yeni oyunlar belli oldu

Haberimizi sonlandırmadan önce sizlere bu sistemi tekrar hatırlatalım. Xbox Game Pass, içerisinde 100’den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını bulunduran, sınırsız bir sistem. Aylık 10 dolar vererek sahip olabileceğiniz bu sistem, oyunculara 14 günlük deneme imkanı da sunuyor. Yani, sisteme üye olmadan önce, 2 hafta boyunca sınırsız bir şekilde deneme yapabiliyorsunuz. Son olarak sizlerin de bu sistem hakkındaki yorumlarını merak ediyoruz. Sizce Microsoft, bu sistem ile oyuncuların gönlünü kazanabildi mi? Backward Compatibility sistemi, sizce bu yeni sistem ile sönük bir hale dönüşebilir mi? Dediğimiz gibi, yorumlarınızı büyük bir merak ile bekliyor olacağız efendim.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör