Xbox Game Pass için çıkış tarihi verildi

Xbox Game Pass için çıkış tarihi verildi

Beklenen sistem için çıkış tarihi geldi sonunda. 100'den fazla oyun, bu sistem ile gelecek.

Şubat 2017 tarihinde Microsoft tarafından duyurusu yapılan Xbox Game Pass, aylık ücret karşılığında Xbox One oyuncularına, Xbox One oyunlarını ve Xbox One destekli Xbox 360 oyunlarını ücretsiz sunuyordu. Xbox Game Pass, çıkışında 100 oyun bulunduracaktı ve 14 günlük de deneme sürecini de beraberinde getirecekti. Fakat ne zaman getireceği, bu üyelik sisteminin ne zaman çıkacağı bilinmiyordu. Bu güne kadar tabii. Çünkü resmi Xbox Game Pass sayfasına göre bu sistem, 1 Haziran 2017 tarihinde açılacak. Aylık 10 dolarlık bir ücret isteyecek olan bu sistem, açılışında 100’den fazla oyun bulunduracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Xbox Game Pass için çıkış tarihi verildi

Sadece Windows 10 ve Xbox One platformları üzerinde olacak olan bu sistem, PlayStation Now gibi oyunları, internet üzerinden oynattırmayacak size. Bu sistem ile oyunları direkt olarak cihazınıza indireceksiniz, sanki satın almış gibi oynayacaksınız. Yani, internet hızınızın çok fazla önemi olmayacak, oyunu indirmek haricinde. Ayrıca bu sisteme aylık olarak yeni oyunlar gelecek ama bazı oyunlar da çıkartılacak. Yani bir oyun sonsuza kadar bu sistem içerisinde kalmayacak. Peki, bu sistem hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Microsoft sizce iyi bir iş mi yapıyor? Yorumlarınızı bekliyor olacağız mutlaka.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.