Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.06.2018

E3 2018 etkinlikleri bütün hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Yeni yeni isimler, zaten bildiğimiz isimlerde yenilikler ve birçok yeni detay öğrenmeye şimdi de Microsoft’un sunumu ile devam ediyoruz. Kendilerine ait olan Mixer üzerinde, Xbox isimli kanalları aracılığıyla canlı yayınlarını bizlerle buluşturmuş olan ekip, bizlere ilk olarak Halo Infinite gösterdi. Elbette sadece göstermek ile kalmadı, aynı zamanda yeni bilgiler de verildi.

Xbox, E3 2018 sunumuna Halo Infinite ile giriş yaptı

Xbox sunumuna Halo Infinite ile giriş yapıldı

Monster Hunter mı, Tomb Raider mı derken, en sonunda maske ile karşılaştığımız Halo Infinite, bizleri anında heyecanlandırmayı başardı. Söylenilene göre, Master Chief’in bugüne kadarki en önemli macerasını göreceğiz. İlk önce bizlere bu muhteşem fragmanı gösteren Xbox ekibi, hemen ardından 18’i özel olmak üzere 50 oyundan bahsetti. Hemen ardından da, ilk gösterilen oyunun üzerinde çok fazla durmadan yeni oyunlara geçti. Hemen aşağıdan, yeni oyun için paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.