Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.06.2018

Yıllardır aramızda olup bizlere Hack and Slash türünün en iyi tecrübelerinden birini sunan Devil May Cry serisinin yeni oyunu, Xbox sunumu esnasında duyuruldu. Öncelikle bizlere güzel bir fragman sunuldu ve fragman başlamadan hemen önce, izlediğimiz görüntülerin oyun motoru tarafından anlık olarak gösterildiği dile getirildi. Bunun ardından ise, oyun içi görüntülerden bir süre boyunca ne olduğunu anlamaya çalıştığımız sahneler gösterildi. En sonunda ise, Devil May Cry 5 olduğunu öğrenebildik.

Xbox sunumunda Devil May Cry 5 oyun içi görüntüleri gösterildi

Xbox, Devil May Cry 5 oyun içi görüntüler ile bir başka bomba daha patlattı

Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen fragmanda, serinin yeni oyununun ne gibi grafiklere sahip olacağını görebilirsiniz. Bunun dışında, bizlere sunulan karakter ne yazık ki Dante değil. Serinin 4. oyununda karşılaştığımız Nero gibi, 5. oyunda da başka bir karakterin hikayesine şahitlik edeceğiz. Fakat, bu elbette kötü bir şey sayılmaz tam olarak. Sonuçta, oyunun evrenindeki dünya üzerinde bulunan tek Nephilim Dante ve Nero değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.